Overslaan en naar de inhoud gaan
Zelf ontwerpen?

Landelijke woning met sectionaalpoort, hoevepoort en bijpassende tuinpoort in Afrormosia - regio Nederzwalm

Voor deze woning werd gekozen voor een consequente lijn in materiaal en uitvoering. De sectionaalpoort in de garage, de stompe poort en de tuinpoort aan de straatzijde zijn allemaal uitgevoerd in Afrormosia. Het resultaat is een rustig en samenhangend geheel, van straat tot woning.

Producten

Model H1 - houten tuinpoort

Materialen

Hout

Heb je een gelijkaardig project in gedachten?

Eén materiaal, meerdere toepassingen

De sectionaalpoort in de garageopening werd uitgewerkt met een gebogen bovenzijde die perfect aansluit op het metselwerk. In gesloten toestand oogt ze als een traditionele houten poort, terwijl ze opent met het gebruiksgemak van een moderne sectionaalpoort.

Daarnaast werd dezelfde houtsoort doorgetrokken in de draaipoorten en de bijhorende voetgangerspoort. De verhoudingen, profileringen en kleurtoon zijn op elkaar afgestemd, waardoor elk element herkenbaar blijft binnen hetzelfde geheel.

Afrormosia biedt hier niet alleen een warme uitstraling, maar ook de nodige duurzaamheid voor buitengebruik. Zowel de poorten aan de straatzijde als de garagepoort behouden hun stabiliteit en uitstraling doorheen de jaren.